E-TİCARET YÖNETİMİ

Daha Fazla Satış İçin Profesyonel Destek

E-ticaret’e başlamak, ya da olan e-ticaretinize yön vermek çok kolay.

Digital Consultancy

Henüz canlı destek hattınız yoksa en güncel canlı desteği kuruyoruz. Böylece hiç bir müşteri sorusunu kaçırmıyor, her soruyu satışa çevirme ihtimalini arttırıyoruz.

Brand Marketing

E-ticaret sitenizin marka bilinirliğini arttırıcı stratejileri belirliyor, bu doğrultuda işler yapıyoruz.

Performance Monitoring

Satış hedeflerinizi misyonumuz haline getiriyor, onların devamlı artmasını hedefliyoruz.

Traffic Analytic

Ölçümlenebilir ziyaretçi trafiğinizi Google Analytics sonuçlarına göre yorumluyor, buna göre strateji belirliyoruz. Aylık Google Analytics raporlaması yapıyoruz.

Conversion Optimization

Web sitenizi Google standartlarına uygun hale getiriyor ve ürünlerinize SEO çalışması yapıyoruz.

Social Tracking

Web sitenizin sosyal medyanızla beraber senkronize ilerlemesini sağlıyoruz. Şüphesiz ki sosyal medya, dijital pazarlamada büyük bir güçtür. Daha fazla bilgi almak için Sosyal Medya Yönetimi sayfamızı inceleyin.

Performance Monitoring Tool

E-ticaret sitenizi daha çok ziyaret edilir bir hale getiriyoruz

E-ticaret Sitesi Yönetimi

E-ticaret sitenizi inceliyoruz. Herhangi bir E-ticaret alt yapısını kullanıyor olabilirsiniz. Önce SEO analizinizi yapıp eksiklerinizi tespit ediyoruz. Hiç ürün yüklemediniz mi? O da sorun değil. Kullandığınız yazılımın fonksiyonları doğrultusunda maksimum hızda ürünlerinizi yüklüyoruz.

Bir sonraki adımımızda rakip analizlerini yapıp, olabilecek en agresif şekilde e-ticarete başlamanızı, ya da olan e-ticaretinizi geliştiriyoruz.

Bir E-ticaret altyapınız yok mu? Gelişmiş E-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Daha fazla satış için doğru ölçümlemeler

Güçlü stratejiler ile daha fazla satış

Strateji belirlemeleri için alanında uzman ekibimiz ile beyin fırtınası yapıyoruz. Hangi sektörde olduğunuzun önemi yok. Tüm detaylarıyla işinizi inceliyoruz.

SWOT analizi sayesinde işinize farklı bir bakış açısı oluşturuyoruz ve belki de sizin göremediğiniz bir çok güçlü yönünüzü beraber keşfediyoruz.

Rakip analizleri sayesinde başarılı rakipleriniz neden başarılı, başarısız rakipleriniz neden başarısız sorularının cevabını buluyor ve daha hızlı bir büyüme için, başarıya giden yolu inşa ediyoruz.

Hedefimiz sizi büyütmek. Büyüyen her referansımız, her başarı öyküsü bizim için çok değerli.